Înainte de a se prezenta la DNA, Liviu Dragnea a comentat, la Biroul Permanent Naţional al PSD, situaţia lui Mircea Govor. „Vreau să spun decât că îmi pare foarte rău de ceea ce se întâmplă cu Mircea Govor”,  a afirmat Dragnea, fără să ţină cont de faptul că „decât” trebuie folosit doar (sic!) în construcţii negative.

Mircea Govor a fost ridicat miercuri de la locuinţa sa din Satu Mare şi dus la Direcţia Naţională Anticorupţie Bucureşti cu mandat, iar după mai multe ore de audieri a fost reţinut.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.