Respectivul, aflat la bustul gol, a observat un șofer care a oprit să livreze marfă și, în timp ce acesta s-a dus să scoată marfa pe care o avea de lăsat, a „operat” în torpedou, a notat stiridecluj.ro.

„Acest individ „profesionist” în arta furturilor (gol până la bust, să nu îl poți agăța de haină și desculț) a acționat ieri seară (dupa orele 23:00) pe str. Fabricii. Urmăriți pe video tehnica pe care o are.

Putem presupune că acționează seară de seară având aceeași ținută. Dacă vă este cunoscut, vă rog să ne aunțați la adresa cluj@bnb.ro. Mulțumesc!”, a scris clujeanul care a publicat imaginile.


Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații