Nicoleta Luciu, deși își permite să cumpere produse de la cele mai scumpe branduri, este atentă ca produsele pe care le achiziționează să fie avantajoase nu doar din punct de vedere al calității, dar și al … banilor. Cine s-ar fi gândit că bruneta, care este căsătorită cu un prosper om de afaceri și și-ar putea cumpăra, practic, orice își dorește, apelează la o companie de comerț online, cu prețuri chiar mai mici decât în supermarket, spune ea.
”Cu toții ne dorim să economisim timp și bani … uneori însă nu știm cum ar trebui să facem mai bine. Sfatul meu este sa te alături și tu echipei YYY. Devenind reprezentantul lor, ai șansa de a cumpăra produse de calitate, la prețuri care pot intra în concurență cu orice hypermarket. În plus, compania îți acordă un termen de plată de 30 de zile. Mie mi se pare extrem de atractivă această propunere. Încearcă și tu!”, își sfătuiește Nicoleta prietenele virtuale, pe Facebook.

Cine este Nicoleta Luciu?

Nicoleta Luciu s-a născut pe 12 septembrie 1980 în Bucureşti şi a devenit cunoscută după ce a câştigat titlul de „Miss România” în 1999. Ulterior a realizat mai multe pictoriale pentru diverse reviste, dintre care nu a lipsit Playboy. Nicoleta Luciu a cochetat şi cu muzica, făcând parte din formaţia „Alizee”, apoi din „Laguna”, dar nu s-a bucurat de prea mult succes. Astfel, a rămas la modeling, dar până la urmă a ajuns să fie cunoscută mai ales drept actriţă. Înainte de a începe o carieră în actorie, femeia care la un moment dat avea cei mai mari sâni naturali din România, cu o circumferinţă a bustului de 96 de centimetri, a apărut multă vreme în emisiunea „Ceaiul de la ora 5”, realizată de Teo Trandafir. Debutul ca actriţă a avut loc telenovela „Lacrimi de iubire”.Apoi, Nicoleta Luciu a jucat şi rolul Ilenei în telenovela „Iubire ca in filme”, după care a urmat un rol de ţigană serialul „Inimă de ţigan”. Din punct de vedere al vieţii personale, Nicoleta Luciu este iubita omului de afaceri Zsolt Csergo, iar în 1999, cei doi au devenit părinţii unui băieţel. În 2011 Nicoleta a rămăs insarcinată cu tripleți.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.