Postura de mamă o încântă pe frumoasa actriţă, care recunoaşte că şi-ar dori să aibă un copil. Deocamdată, se bucură de rolul de mamă temporar, până la încheierea filmărilor pentru serialul „Borgia”.

Mădălina joacă un rol important în noul sezon al serialului “Borgia”, produs de Tom Fontana. Serialul se filmează la Praga, iar rolul Mădălinei se întinde pe parcursul a şase episoade.

Cu un buget de 38,7 milioane de euro, filmările la al doilea sezon al serialului “Borgia” se vor întinde pe parcursul a opt luni, iar producătorii au ales pentru filmare 20 de locaţii din Italia şi oraşul Praga din Cehia.

Conform Beta Film, serialul “Borgia” a înregistrat cele mai mari cifre de audienţă la Canal + din Franţa, dar şi în Italia pe Sky Italia. Serialul a fost urmărit în Germania pe postul de televiziune ZDF şi a fost cumpărat şi redifuzat în 85 de ţări.
Citeşte şi: Mădălina Ghenea, IPOSTAZE INCENDIARE alături de un MARE ACTOR de la Hollywood, care NU ÎI ESTE IUBIT! FOTO & VIDEO

2_f13b57.jpgIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 5

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Urmărește cel mai nou VIDEO
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.