Nicoleta Luciu a fost şi încă este una dintre cele mai focoase brunete din showbiz-ul românesc. Pe vremuri, tânăra Nicoleta Luciu făcea furori cu fizicul ei de invidiat, fiind râvnită de foarte mulţi bărbaţi.
Se pare că vedeta duce dorul acelor vremuri. Ea a postat, pe pagina sa de Facebook, o fotografie de colecţie, care datează din urmă cu 15 ani, atunci când Nicoleta Luciu concura cu succes la concursul Miss România.
În imaginea în care apare alături de o blondă, Nicoleta Luciu afişează un fizic de invidiat. Este îmbrăcată într-o pereche de blugi scurţi, tăiaţi, şi sutien, care îi scos în evidenţă atuurile fizice.
„În cufărul cu amintiri am găsit o poză cu Alina Bulexa de la pregătirea pentru Miss România 1999!”, a explicat bruneta lângă poza de arhivă.
Nicoleta Luciu a concurat cu succes la Miss România 1999, câştigând titlul. De atunci, cariera ei a evoluat pas cu pas. Focoasa brunetă a fost imaginea mai multor firme de renume, a fost asistentă de televiziune, a apărut pe coperţile a numeroase reviste, a jucat în telenovele şi a pozat goală într-o celebră revistă pentru adulţi.


alize_01_fb41566764.jpgIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 4

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Urmărește cel mai nou VIDEO
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.