Unul dintre cei mai mari susținători ai yankeilor antrenați de Jurgen Klinsmann a fost actorul Tom Hanks (57 de ani), câștigător a două premii Oscar. Alături de soție, Rita Wilson, și de familie, starul de la Hollywood a urmărit partida și, conform propriilor mărturisiri, ”am fost la un pas de infarct când adversarul a deschis scorul”. Până la urmă, s-a împăcat cu rezultatul. E bolnav de diabet și și-a zis că nu are rost să sufere și mai mult.

În 2012, Hanks era listat ca fiind nr. 1 în topul actorilor cu cele mai mari încasări atât în SUA – 3.3 miliarde $ – cât și în lume – aproape 6 miliarde $! 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.