Știri din Tenis

Știri tenis. Ce rezultate au obținut jucători de tenis precum Simona Halep, Roger Federer, Rafael Nadal sau Serena Williams, clasamentul ATP și WTA. Știri de la campionatele mondiale de tenis, rezultate tenis, scoruri tenis.
Libertatea > Sport > Tenis
Simona Halep - Jennifer Brady, în turul I la Australian Open. Se joacă azi, după ora 10.00
Tenis

Simona Halep – Jennifer Brady, în turul I la Australian Open. Se joacă azi, după ora 10.00

Sorana Cîrstea, în turul 2 la Australian Open. ”Am jucat fix ceea ce trebuia”
20 Ian Tenis

John McEnroe laudă relația dintre Simona Halep și Darren Cahill
19 Ian Tenis

Declarația Simonei Halep după ce a fost eliminată de la turneul de la Adelaide. "Niciodată nu am jucat grozav în această perioadă"
Video
16 Ian Tenis

Declarația Simonei Halep după ce a fost eliminată de la turneul de la Adelaide. „Niciodată nu am jucat grozav în această perioadă”

Jucătorul de tenis Robert Farah, numărul 1 mondial la dublu, a fost depistat pozitiv
15 Ian Tenis

Serbia a câștigat prima ediție ATP Cup, iar Novak Djokovici l-a bătut pe Rafael Nadal: ”Am fost norocos”